Šibalka a její nový svět

Šibalka a nový svět 5.

8. prosince 2007 v 17:39 | tr.hleeck
Odpoledne jsme měli na programu hodinu přeměňování. Moc jsem se na to netěšila. Na co mi bude, když pero změním v žábu?
Poslouchat ředitelku McGonagallovou, která nám suplovala bylo velmi obtížné. Snad to s tou Blackovou bude lepší. Ta nána mi strhla deset bodů jen za to, že jsem vedle sedící nebelvírské žačce, která se pak málem rozbrečela, kouzlem nechala zmizet pero.
Podívala se na mě tím přísným pohledem ale nic dalšího neříkala. Já měla co dělat, abych nevyprskla smíchy.

Šibalka a nový svět 4.- První den

15. října 2007 v 18:17 | tr.hleeck
V hradě na nás čekala jedna z profesorek. Taková vyčáhlá hubená ženská, s tmavohnědými kudrnatými vlasy až do půli zad, který by jistě mnozí považovali za krasavici. Roztomile se na nás všechny usmála, až se mi chtělo zvracet. Odvedla nás do Velké síně, když už otráveně čekali všichni studenti. Když jsme procházeli kolem nebelvírského stolu, všimla jsem si známých modrých očí.

Šibalka a nový svět 3.

26. září 2007 v 20:03 | tr.hleeck
Je tu prázdno. Snad se všichni nerozhodli toho studia nechat? Že by to bylo tak otravné? Vlezla jsem do vlaku a dle libosti si vybrala jedno kupé. Okénkem jsem sledovala, jak se nástupiště pomalu plnilo. Deva jsem měla na zemi v kleci. PO jeho včerejším pokusu vyškrábnout mi oko jsem si došla koupit něco, kam bych ho zavřela. Budu si sním muset ještě upravit nějaká pravidla. Zahloubaná do problémů s tou hromadou vypelichaných chlupů jsem si ani nevšimla, že ke mně do kupé nakoukl blonďatej výrůstek.

Šibalka a nový svět 2.

26. září 2007 v 20:01 | tr.hleeck
Ta ulice se nedala popsat slovy. Musíte to zažít. Prostě hustý. Kouzelnice a čarodějové byli kam jste se podívali. No, než začnu nakupovat, musím si dojít do té šíleně křivé banky. Nechápu, jak tohle mohl někdo postavit.Ač nerada, musím na sebe upozornit malého skřeta sedícího na veliké stoličce za jedním ze stolů ve velkém sále. Přesvědčil se , že klíč od rodinného trezoru mám. Nevybrala jsem si mnoho. Jen pás stovek galeonů. A hurá na nákupy.

Další postavy z povídky...

26. září 2007 v 19:19 | tr.hleeck
Tak vám sem dám obrázky dalších postav, které budou vystupovat v mé povídce.
Tohle je Firiona Kulíšková, nastupuje do prvního ročníku společně s Ray.
Tohle je nejlepší kamarádka Ray, Mariana Dormwoodová.
A tohle je Teddy Lupin, nechte se překvapit, jakou sehraje roli.

Šibalka a nový svět 1.

25. září 2007 v 19:52 | tr.hleeck
1.kapitola

Srpen byl už skoro za náma. Myslím na nadcházející nové období mého života a babička tu do mě jen hustí samé moudrosti. Co si myslí? Že sem tak blbá a budu vyváděť tak, aby to zničilo můj sen?
Tiše jí odbívám a soustředím se na své budoucí plány.
Vyhrožuje mi, ale mě to je jedno.. I přes její zákat se tam vydám. Nemůže mě zastavit.
Jen nevěřícně kroutí hlavou a já jen odsekávám, že jsem taková, jakou mě vychovala. A je to tu zase. Ano.. Může si zanadávat na mého otce. Že jsem prý určitě po něm. Jak je to hrozné, jak se ta dnešní mládež chová. Opět předhazuje příhodu se sousedem, který nedávno visel hlavou dolů ve vzduchu, když řekl, že jsem jen blbá kráva. Měli jste vidět, jak se celý třásl strachy. Vždyť ot byla jen sranda, vymlouvám se babičce.
A mám to za sebou. Jak dlouho ještě budu čekat, než přiletí?

Ray z Bradavic

23. září 2007 v 20:30 | tr.hleeck
Tohle je moje dollz(mimochodem první).... Jmenuje se Ray Grooni a časem sem hodím povídku z Bradavic, kde bude hrát hlavní roli.. možná sem dám i jiné postavy...
 
 

Reklama